"Charm Collection" mládí navždy

Charm, to je prémiová řada pro dámy zralého věku. 

Po 40 tém roce života se totiž v těle snižuje hladina estrogenu a kolagenu. To se samozřejmě projevuje na pleti, která stárne, vadne. Pokožka v tomto věku potřebuje všestrannější péči, potřebuje zpevňovat, vyživovat, hydratovat a do hloubky opečovávat proti vráskám.
To vše je důvodem, že ženy v tomto věku potřebují používat skutečně efektem 
takovou kosmetiku, která splňuje všechny tyto požadavky najednou. Kosmetiku s vysokým obsahem vitamínů, minerálních látek, liftingovým efektem, hydratačním efektem,  regenerace a stimulace pleťových buněk. 

A právě "CHARM COLLECTION" JE ŘADOU, KTERÁ DÍKY SVÝM ÚČINNÝM SLOŽKÁM VŠECHNY TYTO POŽADAVKY SPLŇUJE. 

V této řadě najdeme 3 účinné přípravky

1. Pleťový krém "Koncentrát krásy"  

Účinné složky

Pleťový krém obsahuje inovativní pentapeptid, který stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu.

 • Betain z řepné šťávy - který má schopnost podpořit elektrolytickou rovnováhu v buňkách pokožky. Funguje jako takový stavební materiál pro kolagenová vlákna, udržuje v buňkách molekuly vody .
 • Výtažek ze štruchy - to je vlastně přírodní biorelaxant. Uvolňuje mimické svaly a tím snižuje hloubku a množství jak mimických tak i statických vrásek. Obsahuje velké množství vitamínu C - to je velmi silný antioxidant Beta Glukan - to je stimulant přirozeného procesu obnovy pokožky, zvyšuje pružnost, easticitu, imunitu pokožky.
 • Skvalan - to je zdroj přírodních mastných kyselin, průzračný olej, který při kontaktu s vodou produkuje kyslík. Pomáhá dýchání pokožky
 • Vitamín PP - .rovněž se podílí na na procesu buněčného dýchání , vyhlazuje, projasňuje
 • Vitamín C - vitamín mládí - antioxidant 
 • Allantoin - regenerace buněk a tkání, aktivuje buńky k obnovování, hojí. 
 • Hyalurát sodný - hydratace. 

Pro své uvedené vlastnosti je výborný jako noční krém.

Účinky:

 • Anti-age účinek - pomáhá snížit intenzitu vrásek jak mimických tak statických. Statické vrásky jsou vrásky, které se tvoří v důsledku stárnutí pleti, jsou to vrásky způsobené věkem.
 • Zlepšuje stav problémových zón na čele, kolem rtů, nosoretní rýhy, zpevňuje kontury obličeje.
 • Chrání a regeneruje pleť oslabenou věkem v důsledku snížení turgoru. 

2. Krém - sérum na oční víčka na vrásky

 Je to skutečně sérum, séra mají 10x více bioaktivních komponentů než krémy. Oční okolí vyžaduje speciální péči.

 •  Srdečník - bohatý na vitamín C, aktivuje kolagen, antioxidant,vitamín A - vyhlazuje vrásky, třísloviny, minerální soli, esenciální oleje. Zjemňuje, hydratuje, chrání, hojí.  Srdečník se využívá při dermatitidě a kožních onemocněních.
 • Štrucha - to je vlastně přírodní biorelaxant. Uvolňuje mimické svaly a tím snižuje hloubku a množství jak mimických tak i statických vrásek. Obsahuje velké množství vitamínu C - to je velmi silný antioxidant.
 • Rýže - dokonale hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku. Obsahuje velké množství aminokyselin a minerálních solí, vyživuje do hloubky. 
 • Betain - který má schopnost podpořit elektrolytickou rovnováhu v buňkách pokožky. Funguje jako takový stavební materiál pro kolagenová vlákna, udržuje v buňkách molekuly vody.
 • Beta glukan - to je stimulant přirozeného procesu obnovy pokožky, zvyšuje pružnost, easticitu, imunitu pokožky

3. Pleťový krém "Aquaterapie" 

To je maximální hloubková hydratace. Tento krém je vhodný pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti.  

Obsahuje: 

 • Alpskou vodu z ledovce Argentiére - ta působí jako dopravní prostředek a zajišťuje hloubkovou hydrataci. 
 • Hydratační komplex Pentavin - vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, která brání tomu aby se narušila hydratační rovnováha.
 • Hydrogel s betainem - zadržuje v buňkách molekuly vody 
 • Výtažek ze štruchy - přírodní biorelaxant, uvolňuje mimické svaly, snižuje hloubku vrásek, silný antioxidant.

Reference

Mám doma spoustu krémů a různě je střídám podle nálady. Ale Aquaterapii Charm teda nemůžu vynechat ani jednou. Moje mastná pleť po ní touží dnes a denně. Toto je první krém, kterého mám opravdu velkou spotřebu. Pro mě naprosto  láska na první namazání  

Eva R.


Tak už jsem se také zařadila mezi šťastné majitele sady CHARM, která není jen pro ženy "elegantního věku" 45+, ale pro všechny věkové kategorie i typy pleti. Jestli jste doposud neměly nádherně hydratovanou a přitom sametově hebkou pleť, tak po krému Aquaterapie ji mít budete  

Lidka K.


Skoro 14 dni používám řadu CHARM COLLECTION a jsem vážně nadšená.
Je mi 45 let amám mastnější pleť. Na den si po vyčištění pleti dám krém - gel Aquaterapie a na to Senzaci - pleť mám hydratovanou, vypnutou a nelesknu se. A na noc dávám Charm krém Koncentrat krásy a samozřejmě ráno i večer krém na oční okolí z rady Charm Collection.
Jsem MOC SPOKOJENÁ A MUSÍM ŘÍCT, ŽE TA INVESTICE SE VYPLATILA, na pleti je to znát. Krásně vypnutá, hladká pleť a sjednocená barva je výsledkem. Za mě řada Charm Collection veliká bomba pro PLEŤ.

Martina T. 


Doplnění: 

K naší luxusní řadě CHARM mám další informace:

 • tato řada je sice koncipována pro věk 45+, ale vzhledem k dnešní velmi uspěchané době stárne i pokožka rychleji a proto ji může klidně použít i každá žena 35+
 • je pro každou pleť - víte, že i mastná pleť potřebuje důkladnou hydrataci. Jinak se totiž mastí více.
 • Koncentrát krásy - noční krém( používám i přes den vrstvím na hydratační - Aquaterapii) 

Chcete i Vy vyzkoušet na vlastní kůži? Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. Zajistím Vám VIP ceny. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.