Bylinný zábal pro Vaši " Životní Energii "

07.04.2018

Bylinné obklady - to je mocný nástroj TČM - bylinný obklad v podobě vložek  "Energie života" úžasným způsobem podporuje, harmonizuje a stimuluje organismus každé ženy.

Účinnost vložky zajišťuje unikátní fytonáplň z hustých výtažků a sušených bylin., používaných v čínské medicíně. Čínští léčitelé nazývají suché extrakty "podstatou bylin". 

Věděli jste, že: Pro získání 1 kg extraktu je třeba zpracovat 8 - 10 kg bylin? Uf, to je pěkné množství. 

Léčebně-profylaktické vložky, bylinné obklady  Energie života obsahují komplex z 38 léčivých bylin.

  • Andělika čínská - V tradiční medicíně Číny, Mongolska, Indie je nazývána "ženský ženšen", "ženská rostlina" a "královna čínských bylin"- působí na meridiány srdce, jater, sleziny, tonizuje, posiluje krev, reguluje menstruaci, zmírňuje bolest.  Velký pomocník při léčbě gynekologických poruch, klimakterických změn a hormonálních poruch. 

A nedá mi to a u této úžasné bylinky ještě chvíli zůstanu: 

Podle staré legendy kořen anděliky přinesl na zem anděl, aby léčil mor a jiné nevyléčitelné nemoci. Od těch dob se této bylince říká andělská nebo andělika. Lidé věří, že tato rostlina má nadpřirozené schopnosti. 

  • Alunit - 100% přírodní produkt sopečného původu. Má anti-mikrobiální a protizánětlivé účinky. Rodištěm tohoto krystalu je Jihovýchodní Asie. 
  • Extrakt máty peprné je široce využíván v tradiční čínské, arabské a japonské medicíně. Má zklidňující, antiseptické, analgetické účinky. Pomáhá při léčbě vyrážek, vředů, zánětů pochvy, snižuje bolestivé pocity při různých zánětlivých procesech. 
  • Extrakt kořeně Rdesno mnohokvětého  je velmi ceněná bylina tradiční čínské medicíny, čínští lékaři nazývali rdesno " rostlinou dlouhověkosti"  má příznivé účinky na reprodukční a nervový systém. Celkem ovlivňují zlepšení plodnosti, zlepšení funkce ledvin a očistu krve.
  • Extrakt kořene pivoňky mléčnokvěté - je jednou z nejpoužívanějších bylin tibetské tradiční medicíny.  Přispívá k léčení zánětlivých procesů a nepravidelné menstruace.
  • Extrakt listů kurkumy - používá se v souladu s Ajurvédou k odstranění svědění, dermatitidy, alergické vyrážky, pro normalizaci krevního oběhu. V TČM se oddenky kurkumy používají jako stimulant, tonikum, analgetikum  - spolehlivý pomocník imunitního systému v boji proti stresu.
  • Extrakt aloe vera -  které zabraňují množení plísňových, virových a bakteriálních infekcí, zmírňuje otoky, svědění, podráždění a zánět,.... 
  • Extrakt Cnidium monnieri - je proslavený svými tonizačními vlastnostmi, vyvolává zrychlenou tvorbu oxidu dusnatého v těle a zajišťuje tak přítok krve do pohlavních orgánů. Má silné protizánětlivé, antibakteriální a antimikrobiální účinky.  

Kořen zázvoru, světlice barvířská, znám z tradiční čínské medicíny jako účinný prostředek pro léčbu zánětu svaloviny děložní stěny.

Lékořice, kopřivy, jitrocel, divoký heřmánek a pryskyřice myrhy - urychlují hojení sliznice.

Použití vložek "Energie života" se doporučuje pro prevenci a léčbu složitých onemocnění, jako : je bakteriální vaginóza, záněty pochvy, vulvitis, zánět sliznice, eroze děložního čípku, zánět močového měchýře, infekce močového měchýře, hemoroidy. Kromě toho fyto-vložky posilují imunitní systém, zmírňují bolesti hlavy a závratě.

Mají protizánětlivý a protikřečový efekt, obnovují vaginální mikroflóru a jsou úspěšně používané v léčbě poruch ženského hormonálního systému, pomáhají organismu zbavit se toxinů, mají antiseptický účinek.

Hlavní léčebné vlastnosti bylinného zábalu:

- normalizuji funkci malé pánve

- má protizánětlivé a protikřečové účinky

- přispívá k normalizaci místní tkáňové imunity malé pánve

-protizánětlivé a anti-křečové účinky 

 -ozdravuje mikro-flóru vnějších pohlavních orgánů 

-má reparativní (hojicí) účinek 

-posiluje imunitní systém 

-harmonizuje cyklické procesy 

Každá žena potřebuje kůru - vyberte si tu svoji. 

Chcete se dozvědět více? Užívání bylinných obkladů má svá pravidla s ohledem na potřeby každé ženy. Máte zájem o konzultaci?

Napište mi - vyplňte formulář.