Byla jsem přece tak "normální"

15.01.2019

Milé kamarádky, děvčata, ženy.
Jistě s mnou budete souhlasit, že naše tělo se neustále mění, prochází různými změnami.
Hormonální vývoj, menstruace,těhotenství, menopauza, s tím související výkyvy hmotnosti,změny nálad a mnoho dalších. 

Ještě před dvěma roky jsem doslova nenáviděla svůj cyklus. Své dny jsem prožívala v bolestech, s nafouklým břichem, otrávená, nevrlá a proklínala přírodu, že to takto zařídila. Na bolesti jsem baštila tolik propagované pilulky na bolest abych mohla fungovat, používala mé tolik milované tampony ( fuj vložku bych přece nepoužila) a spolu s ostatními ženami a kamarádkami jsem NORMÁLNĚ nadávala , jak je to hrozné. Prostě jsem to brala jako fakt, nepříjemné projevy jako"normální" a nepřemýšlela nad tím, že by to všechno mohlo být i jinak. 

Vždyť přece moje kamarádky, známé měly ty samé obtíže. Bolesti při svých dnech, nepravidelnou menstruaci, problematickou pleť, vždyť to bylo přece tak "normální".

To vše do doby, kdy jsem v důsledku toho všeho "normálního" musela podstoupit gynekologický zákrok díky kterému jsem se dostala do situace, kdy se mi tak nějak vše co se týká ženských věcí " porouchalo" úplně.  Menstruace se pro mě změnila doslova v noční můru - byla velice silná a ještě bolestivější. Navíc ji začaly doprovázet doslova kolapsové stavy. To nakonec vedlo i k tomu, že jsem musela skončit v práci. A co se týká " hezkých chvilek" s partnerem? Bolesti, takže určitě chápete, že jsem na sex nepomýšlela postupem času jako na hezkou chvilku ... Prášky, které jsem na doporučení lékaře užívala dodávaly mému tělu stále prostorově výraznějších tvarů, což mi tedy na spokojenosti také nepřidalo. 

Pomalu ale jistě se to hezky uhnízdilo v hlavě. Podvědomě jsem se pokaždé připravovala na bolest. Stal se z toho začarovaný kruh. To mě přimělo začít se tímto tématem zabývat a hledat jiné řešení. 

A tehdy se mi jako na zavolanou do cesty připletlo TianDe -  Co to je? Nějaká kosmetika sestavená na principech TČM? A mají bylinné obklady - vložky? 

A jak se říká "tonoucí se stébla chytá", Já, odpůrce vložek jsem začala zkoušet. 

Seznámila jsem se programem ženského zdraví Tiande a jeho úžasnými bylinnými obklady - vložkami ( není vložka jako vložka - dnes už to vím).
Program ženského zdraví tianDe je skutečně jedinečný. Všechny bylinné obklady - vložky jsou jedinečné a nám ženám opravdu pomáhají, nechrání pouze spodní prádlo.
Dnes už vím, že čínští léčitelé považují pohlavní orgány za kořeny života, které jsou propojeny se všemi ostatními žlázami a orgány. Čínská medicína pohlíží na oblast rozkroku jako na komplexní mechanismus, který funguje jako čerpadlo a umožňuje tok životní energie.
Že na naše pohlavní orgány nahlíží jako na středobod našeho ženského zdraví a naší ženské energie. I já se na své ženství dívám úplně jinak a také o něj úplně jinak pečuji.
Mít bolesti - není normální.
Mít nepravidelný cyklus - není normální.
Mít problém s otěhotněním - není normální. ...
Dopřávám si dnes a denně bylinné obklady - vložky Tiande, které jsou především suchými bylinnými zábaly a teprve pak - vysoce kvalitní hygienické prostředky.
Jejich povrch se skládá z přírodní bavlny a má nejvyšší míru absorbce vody, která mě chrání před podrážděním. Vložky mají dvojí účinek - působí jako aromaterapie - a jako prostředek energoterapie.
Aromaterapeutické účinky vložek tianDe - jsou zajištěny díky unikátní kombinaci bylin.
Směs bylin pečuje o mé pohodlí, komfort. Stará se, abych byla bez bolestí. Harmonizuje mi ženskou energii.
A tou hlavní bylinkou je Angelika čínská. Když se podívám na její účinky jsem opravdu neskutečně ráda, že si ji mohu užívat prostřednictvím těchto bylinných obkladů.
Již v 6.st př.n.l. byla využívána především v Číně a Japonsku zejména při léčbě ženských onemocnění. Je nazývána také jako ženský žen -šen. Extrakt kořene se využívá při nepravidelné, nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci, přispívá k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí (podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou), podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, má uklidňující účinky, odstraňuje návaly horkosti a další klimakterické příznaky a pomáhá také proti vysoušení sliznice. Jedním slovem - unikát

Věděli jste, že: Podle staré legendy kořen anděliky přinesl na zem anděl, aby léčil mor a jiné nevyléčitelné nemoci. Od těch dob se této bylince říká andělská nebo andělika. Lidé věří, že tato rostlina má nadpřirozené schopnosti.
Tento poklad je součástí našich bylinných obkladů - vložek pro podporu našeho ženského zdraví.
Děvčata, kdo jste nikdy nezkusily pečovat o své ženství jinak, než jak Vás naučili kdysi - určitě vyzkoušejte jinou kulturu ... bylinné obklady dokáží téměř zázraky.


Jsem opravdu vděčná za tento "poklad" a moudrost starověkých léčitelů Východu. Díky jejich znalostem a Tiande, které jejich moudrost přineslo k nám v této podobě, jsem zdravá, mám energii a to je pro mě teď "NORMÁLNÍ" .. 

Je mi 50 a své ženství si užívám lépe než kdy dříve.

A pokud jste  dočetly až sem, děkuji. Možná i Vás trápí ženské zdraví, možná i Vy po přečtení mého příběhu cítíte, že ani u Vás není vše "NORMÁLNÍ"  možná cítíte, že byste se o sebe mohly postarat jinak. Velmi ráda Vám s tím pomohu.

Péče o ženské zdraví se stala i mou prací. Učím ženy jak o sebe pečovat. 

Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným.

A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit dotazník .