Bolí vás záda? Neberte prášky, nefungují, ... to tvrdí lékaři...

Bolest zad by lidé neměli řešit požíváním prášků. Tvrdí to doporučení, která vydala Americká asociace lékařů (ACP). Podle nich by pacienti měli tři měsíce zkoušet přírodní způsoby léčby a k práškům se uchýlit až v nejhorším případě. Brát by neměli ani ibuprofen nebo paralen. 

Asociace v doporučeních tvrdí, že bolest zad by nikdy neměla být řešena primárně prášky. Přírodní léčba klasickou bolest spolehlivě vyřeší. Pacienti by tak měli místo polykání prášků začít se cvičením jógy, chozením na masáže a akupunkturou. 

A s tím vším vydržet tři měsíce. 

Bolest zad je jednou z nejčastějších bolestí dnešní doby. I lékaři tedy přiznávají, 

  • že dochází ke zbytečnému nadužívání léků 
  • že je lékaři předepisují prakticky hned, aniž by zkusili alternativní přístup 
  • že se často jedná o drahé a potenciálně nebezpečné prášky

Nebezpečný Ibuprofen - Zvyšuje riziko infarktu

 Po přečtení těchto slov se opravdu musím usmát, protože to my. kdo jsme přijali jinou kulturu, učení TČM (Tradiční Čínské Medicíny), folozofii tianDe víme, ctíme a přírodní cestou si pomáháme. 

Již více jak tři roky učím své klienty používat jiné cesty, než jsou prášky, protože víme, že polykáním prášků neřešíme nikdy příčinu, pouze a jenom tlumíme bolest, která nám vlastně dává jasný signál, že v našem těle je "něco" v NEpořádku. 

Asi mi dáte za pravdu, že bolest je vždy nepříjemná. Každý z nás hledá rychlý a účinný způsob, jak se jí zbavit. A upřímně, kdo z nás v tom okamžiku myslí na vedlejší účinky, na to, že si poškozuje játra, ledviny či žaludek když užije nějaký lék proti bolesti? Někteří z nás si řeknou: "Ne, tak to určitě není, léky mi neuškodí.", ale další: "Ano, ale co mám dělat, když to tolik bolí?"

Co tedy s tím? V dnešní době již existují přírodní léčebné metody, které kontrolují bolest, ale navíc léčí i její příčinu. Společnost TianDe nabízí transdermální léčivé přípravky, které mají silně protizánětlivé a analgetické účinky a kombinují moudrost a znalosti východní medicíny na straně jedné a moderní inovace západních technologií na straně druhé.

Tyto výrobky jsou určeny k rychlému a účinnému odstranění bolesti v jejích počátcích. Účinek fytonáplastí je založen na principu lokální transdermální terapie. Působí téměř okamžitě, přímo v místě bolesti bez zatěžování vnitřních orgánů.

Co je transdermální terapie? Transdermální náplasti Tiande.

Od pradávna až do dnešní doby jsou v Číně, Japonsku, Koreji hojně používány k místní léčbě osteochondrózy, artritidy, artrózy léčebné obvazy, obklady a náplasti. V současné době nabízí analgetické a protizánětlivé náplasti společnost TianDe. Náplasti Wutong a Jian Kang v sobě spojily dávnou moudrost a vědomosti východní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu.

Základ náplastí tvoří komplex cenných léčivých rostlin a dalších přírodních složek. Účinek těchto náplastí je založen na principu transdermální terapie. Povrch pokožky je skvělá cesta, kudy lze do organismu dopravit mnoho léčivých látek. Je účinná zejména v případech, je-li zapotřebí soustředit jejich vysokou koncentraci do nějaké určité oblasti. Pro tuto svou vlastnost jsou léčivé náplasti někdy nazývány "suchými dávkovacími kapátky". Hermetický polymerový základ náplasti vytváří parníkový efekt (zabraňuje odpařování vlhkosti z povrchu pokožky a poskytuje dlouhotrvající účinek). Léčivé náplasti napomáhají rovnoměrnému rozložení aktivních složek po celé ploše problémové zóny, čímž aktivizují krevní a lymfatický oběh, zabraňují zhoršení onemocnění, odstraňují symptomy zánětu jako je zarudnutí, otoky, bolest. Následkem toho se zvyšuje elasticita tkání, zvyšuje se rozsah kloubní pohyblivosti, léčebný efekt nastupuje rychleji než při užívání tabletek nebo jiných lékařských postupů. Hlavní výhody transdermálních náplastí:

• adresní dodání aktivních látek bez ohledu na to, jak velká náplast je;

• rychlejší účinek aktivní látky;

• neustálý přísun aktivních látek;

• žádné nepříjemné pocity;

• bez vedlejších účinků pro trávicí trakt, snížení výskytu alergických reakcí;

• snížení ztrát účinné látky souvisejících s výměnnými procesy;

• možnost rychlého sundání v případě individuální nesnášenlivosti složek

Léčivé fytonáplasti TianDe

odstraňují záněty, zmírňují bolest, zpevňují tkáně a napomáhají obnovit životní energii.

Bylinné fytonáplasti TianDe = Celostní medicína

• Neodstraňuje následky, ale řeší příčinu

• Dobře víme, že největším uměním je nemocem předejít

Ve východní medicíně neexistuje pojem "chronický"! Léčit se dá se vše, pokud zbývá čas! Na rozdíl od evropských metod, které většinou léčí symptomy nemocí nebo likvidují bolest, východní medicína neléčí samostatně jednotlivé nemocné orgány, ale obnovuje životní energii, ozdravuje organizmus jako celek - probouzí skryté rezervy organizmu, aktivizuje procesy látkové výměny. 

To znamená, že se léčí nikoliv samotná choroba, ale odstraňuje se prvotní příčina, přičemž bez použití farmaceutických preparátů! Zlepšuje se kvalita a délka života. To je důvod, proč se v posledních letech dostává lokální transdermální terapie stále více do popředí.


Vyzkoušej se mnou Unikátní programy Tiande. Zbav se bolesti. Ráda Ti ukáži cestu, kterou jdu já a kterou mám ověřenou v praxi.

Zaujala jsem Tě? Napiš mi a já Ti ráda pomohu sestavit ten správný postup a program právě pro Tebe. Jak si objednávat s VIP cenou ? 

Aktivuj si členství . Do 24hodin Ti zařídím přístup do speciálního eshopu. 

 Potom získáš svůj osobní účet se slevou. Bezplatný poradenský servis. 

Dárky a speciální slevy.

MÁŠ JEŠTĚ OTÁZKY?