Auto x Tělo

03.04.2018

Jak to spolu souvisí???? 

VÍTE?? (no nevíte - nemůžete vědět) MÁM DOMA AUTOMECHANIKA, KTERÝ SVOU PRÁCI OPRAVDU MILUJE A JÁ, ZASE MILUJI SVOU ... pomáhám lidem řešit a starat se o své zdraví a krásu. A víte co? přišla jsem nato, že ono to spolu "ladí". 

JARNÍ ÚKLID ? 

Naše tělo je neuvěřitelně úžasný fungující systém buněk, z nichž každá má přesně určenou funkci, Orgánů, ...  z nichž každý přesně ví, co má dělat ...  A my bereme často fungování našeho těla jako samozřejmost.
Ale pozor k tomu aby dobře fungovalo, potřebuje mít určité podmínky, které mu velice často neposkytujeme. I naše tělo potřebuje čas od času " pročistit filtry, dolít provozní kapaliny ... "
Všichni chápeme ( i muži ) , že u auta musíme dolévat benzín, měnit filtry, dolévat olej - dobře mazat ... jinak zkrátka auto nepojede. 

A jak je to s námi? Úplně stejně.
Naše tělo také potřebuje dolévat provozní kapaliny - stačí voda. 
Ale dáváme jí tělu dost? 

Kdy naposledy jste ulevily svým " filtrům?"
 - střeva - ledviny - játra ??? 
A nyní je ta úplně nej ... doba to udělat!!!   Jaro je tady  .... 


Březen a duben je z hlediska Tradiční Čínské Medicíny (TČM) období dvou orgánů, a to ŽLUČNÍKU (březen) a JATER (duben). 

Na disharmonii  v těchto orgánech nám ukazuje  hněv, potlačovaný vztek, trvání si na svých názorech, agresivita, vznětlivost .... Po zdravotní stránce jsou to:  obtíže  zraku, očí, nehty, bolesti šlach a svalů, dále příznaky senné rýmy, migrény, bolesti zad a pánve...

V dnešní hektické době si málokdo z nás dovolí v zimě odpočívat, tak,  jak to dělá příroda. A tak místo energie, se kterou bychom se teď na jaře měli "probouzet" cítíme se unavení ( zvykli jsme si používat termín "jarní únava" ) a tuto únavu bereme jako samozřejmost, něco,..., co je "NORMÁLNÍ"  - je to přece normální, i všichni kolem mě se tak cítí, vždyť to každý říká ... vždyť já jsem přece úplně "normální" (zapadám, cítím se tak jako všichni kolem mě ... tak co je na tom ??? ... to je naprosto v pořádku !?!") 
Hm, máte pocit, že je právě teď příroda unavená? 
NE,  naopak ... ožívá, probouzí se, rozkvétá.

Chcete i Vy rozkvétat? Chcete jet na plný plyn? Bez tzv. jarní únavy? Chcete se cítit a vypadat zdravě?  

TianDe není jen o kráse, ale o ZDRAVÉ KRÁSE , o  Našem zdraví ( promiňte, ale ne o zdraví naší sousedky a kamarádky) o NAŠEM ROZHODNUTÍ .

To,jak vypadáme zvenčí je odrazem toho co je uvnitř. 

Pojďme do toho.

Myslete na to, že tělo stále potřebuje doplňovat zdraví prospěšné látky, regenerovat - stejně jako auto bylo i v zimě v provozu. 

Nehladovte, nedržte žádné diety, Jezte zdravě.  Čistá střeva, ta jsou velice důležitá pro naši imunitu - ideálním pomocníkem je čaj Tibetský sběr , spolu s dostatkem tekutin a také úpravě jídelníčku můžete tělo skvěle připravit. Játra úžasně nastartujete a pročistíte pomocí čaje s ostropestřcem a detoxikační náplasti Vám, spolu s pravidelnou tělovou masáží mořskou solí, např. s krystaly z Mrtvého moře, skvěle pomohou vytáhnout z těla " neřádstvo", které se v něm nahromadilo " provozem".
Sůl z Mrtvého moře obsahuje více jak 21 minerálů a mimo jiné pomáhá z těla kůží dostávat ven škodlivé látky tím, že otevírá póry, detoxikuje, hloubkově regeneruje tělo, ale také povzbuzuje mysl a uvolňuje.

Jaro je ideální doba na nové začátky....právě teď máme jedinečnou možnost své tělo nakopnout a nebo naopak mu ještě přitížit ..... 

To, jak se o své tělo postaráte právě teď, Vám Vaše tělo připraví na další fungování během roku. 

Co je pro Vás důležitější? AUTO ... NEBO VY ? 

Vy se bez auta obejdete .. ale.., auto bez Vás NE !!! 

AUTO x TĚLO???  Já má jasno a co Vy??? 

Moje práce je průvodkyně v péči o zdraví, ženské zdraví, pleť a tělo. Doporučím Vám, co pomohlo mně nebo jiným. Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat.