ARTRÓZA a pomocníci z TianDe

17.11.2017

ARTRÓZA 
- jedná se generativní onemocnění kloubů. V pokročilých stádiích se typicky projevuje bolestí při pohybu, ztuhlostí kloubů a poruchou pohyblivosti postižených končetin. Onemocnění kloubů je spojeno s výraznými bolestmi a může končit úplnou neschopností pohybu. Artróza NENÍ na rozdíl od artritidy způsobená zánětem. Poškození kloubní chrupavky a kosti vzniká z opotřebení. Klouby každého z nás se zatěžují a opotřebovávají při běžném každodenním pohybu. Naše tělo se s tím vyrovnává neustálým obnovováním kloubních chrupavek. Nic ale netrvá věčně. Přibližně po 40. roku věku se schopnost obnovy snižuje. Chrupavčitá vrstva v kloubu se ztenčuje a kosti začínají dřít o sebe. Rozvíjí se artróza.Jak se léčí...???? Společně s lékovou léčbou je při artróze vhodné použít i tzv. fyzikální metody. Patří k nim i vodoléčba, aplikace tepla.A Tiande má pro nás opravdu skvělé pomocníky. Tzv. transdermální metoda je to nejlepší co můžete z Tiande využít.

1.ORTOPHYT - kromě jiných vysoce účinných složek, které se vzájemně podporují a doplňují ( TČM zná tajemství správné kombinace bylin pro zvýšení jejich účinnosti - tisíce let staré receptury léčitelů Altaje, Tibetu a Číny) obsahuje i EXTRAKT ROZMARÝNU - «Královská» složka ORTOPHYTU = Extrakt rozmarýnu ze slavného «elixíru uherské královny»Královna Elizabeth v 72 let se vyléčila od revmatizmuExtrakt rozmarýnu - přírodní antibiotikum.«ORTOPHYT» má vlastností - chondroprotektika - Chondroprotektiva jsou léčiva, která zlepšují stav kloubní chrupavky a z dlouhodobého hlediska mírní příznaky, nebo alespoň zpomalují postup příznaků osteoartrózy,k tlumení bolesti a zánětu. Toto chronické degenerativní onemocnění, při kterém je postižena především kloubní chrupavka, ale postihuje prakticky všechny kloubní tkáně.Čím déle ho používáte tím více se jeho účinky násobí. Používejte alespoň 2x denně - promazávat postižené místo. Gel vmasírujte až do jeho vstřebání - má vysokou prohřívací schopnost.

Cena:  295,00 Kč 

VIP cena: 191,75 Kč 


2. TEKUTÁ NÁPLAST - V případě velkých bolestí doporučuji využívat i SOS schopnosti tekuté náplasti na bolest = okamžitá úleva od bolesti
3. ZhuiFeng Forte + Jian Kang • Působí protizánětlivě• Zabraňuje rozpadu kloubních chrupavek• Zlepšuje průchodnost cév• Zastavuje růst kloubních výrůstků• Pomáhá při dně• Po prvním použití ustoupí otok, zlepší se pohyblivost○ snižuje zánět v kloubech;○ zabraňuje zničení kloubní chrupavky;○ zlepšuje pohyblivost kloubů; ulevuje od bolesti ve svalech při natažení a namožení○ zlepšuje propustnost cév. aktivuje práci energetických meridiánů○ zmírňuje revma, a bolest v bedrech; Poskytuje drenážní efekt, odstraňuje poruchy cirkulací lymfy pomáhá při natažení svalů a pohmožděninách, odstraňuje svalové bolesti a bolesti v kostech;odstraňuje bolesti v kloubech a mezižeberní neuralgie;


4. WUTONG - Wutong - Bolest není - Univerzální použití
Náplasti Wutong lze používat samostatně nebo společně s komplexní léčbou onemocnění pohybového aparátu. Používají se jednorázově i formou kúr. Doporučená kúra používání náplastí Wutong se volí individuálně, minimálně trvá 20-25 dní.

Cena: 127,20 Kč 

VIP cena: 82,68 Kč 


5. TIBETSKÝ SBĚR - všichni víme, že v našem těle vše souvisí se vším - pro lepší vstřebatelnost účinných látek pro podporu našeho zdraví, v tomto případě kloubní chrupavky doporučuji měsíční kůru s tímto čajem. Blahodárně působí na stav našich střev, tím zvyšuje využitelnost léků, vitamínů zkrátka účinné složky se lépe dostanou k místu určení a " neprotečou" našim tělem bez využití. Zde jsem Vám nabídla možnou variantu jak si pomoci při léčbě artrozy, samozřejmě u každého dochází ke zlepšení stavu individuálně podle stupně poškození chrupavek a rovněž sestava může být pode potřeb obměňována. Pro více informací mě kdykoli můžete kontaktovat pro individuální konzultaci ( napište mi do zprávy nebo volejte 731 102 700 ) Krásný den bez bolesti s Tiande přeje Vlasta.

Cena: 249,00 Kč

VIP cena: 161,85 Kč

Mám zájem o produkty a chci využít nákupu s VIP kartou se slevou 35%. Všimli jste si kolik ušetříte? 

Klikněte zde: Chci nakupovat