Aktivní dřevěné uhlí a zubní pasta?

30.07.2021

V dnešní době, kdy se klade důraz na vědecké výsledky, byly zavrženy mnohé tzv. "babské rady" a ověřené přírodní prostředky. Některé si zavržení opravdu zasloužily, ale jiné upadly v zapomnění neprávem. Takovým přírodním prostředkem, který má opravdu velkou účinnost a přitom je jednoduchý, je dřevěné uhlí. Je tak jednoduchý, že možná proto upadl v zapomnění. 

Dřevěné uhlí má široké účinky. Dokáže zbavit tělo zánětů, a ceněno bylo  především pro své účinky detoxikační. 

Dřevěné uhlí zbavuje tělo jedů a nejrůznějších nahromaděných látek, které do těla nepatří. To lidé v dřívějších dobách chápali a proto využívali nejrůznější detoxikační prostředky od půstu přes byliny a dřevěné uhlí. 

Jeho tajemstvím je tzv. adsorpce. Částečky dřevěného uhlí vtahují skrze elektrostatický náboj dovnitř jedy. Jedy se přichycují na jeho povrchu, a tak jsou bezpečně z těla odstraněny.  Hlavní schopností uhlí je tedy adsorpce toxinů, a toto uhlí je tak ideálním činitelem v potlačování intoxikace těla.

Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím a bylinami z tajgy 

Bělicí zubní fytopasta s dřevěným uhlím byla vytvořena pro všechny, kteří milují přírodu a zázraky, jež nabízí. Díky jedinečnému složení, které kombinuje dřevěné uhlí, které odstraňuje pigmentovaný zubní plak, pomáhá odvádět bakterie a výtažku bylin z tajgy: jalovec, bergenie, šalvěje - posiluje a zklidňuje dásně, zlepšuje jejich stav při problémech s paradontem, zanechává svěží dech a pomáhá předcházet vzniku zubního kamene. Koloidní stříbro zabraňuje množení bakterií.

Veškeré ingredience jsou promyšleně zkombinovány tak, aby vaše zuby pečlivě vyčistily, zbavily nepříjemného zažloutlého zbarvení, ochránily je před zubním kazem a v neposlední řadě osvěžily i celou dutinu ústní.  

V čem je bělící fytopasta s dřevěným uhlím výjimečná?

  • obnovuje přirozenou bělost zubů
  • výborně odstraňuje zubní plak od tabáku, čaje a kávy
  • udržuje svěží dech
  • je vhodná pro citlivé dásně
  • neobsahuje fluor

Jaké aktivní složky se budou starat o váš krásný úsměv? 

Dřevěné uhlí je ideálním prostředkem pro obnovení přirozené bělosti zubů. Historie používání uhlí pro tyto účely se píše po staletí. Již v dobách minulých si lidé vtíraly do zubů nadrcené částečky dřevěného uhlí pro bělejší zuby. 

 Koloidní stříbro má výraznou antibakteriální, antivirovou, antifungální a antiparazitickou aktivitu. Částice stříbra s antibakteriálními vlastnostmi zabraňují vzniku zubního kazu, krvácení dásní a zánětu parodontálních tkání.

Výtažek z bergenie se již dlouho používá k výplachu úst při stomatitidě, zánětu jazyka a dásní, při kvasinkových infekcích sliznice, při paradontóze a bolestech v krku. Bergenie je rozšířená v horských a zalesněných oblastech Sibiře, Altaje a Sajan.

Výtažek ze šalvěje zmírňuje záněty, má antimikrobiální a celkově posilující účinky. Dříve se šalvěj používala při bolestech zubů, krvácení z dásní a zánětlivých procesech v dutině ústní.

Výtažek z jalovce působí jako přírodní "sterilizátor", má silné antiseptické vlastnosti a dodává dechu příjemnou vůni.

Účinky této pasty poznáte velice rychle.

  • Bělící účinek - 2× bělejší již po 4 týdnech používání 
  • Má výrazný čistící účinek 
  • Protizánětlivý účinek 
  • Prevence proti krvácení dásní