Energie Bylin


Princip harmonizace energií a funkcí organismu tvoří základ programu Ženského zdraví, který je založen na metodách tradiční čínské medicíny a využívá přednosti fytoterapie, aromaterapie a akupunktury. Základem pro bylinné obklady - vložky řady "Energie bylin" jsou recepty starých čínských léčitelů dynastie "Thang".

Vložky energie bylin vyvinuli vědci Státního centra čínské medicíny. Povrch vložky je nasáklý patentovaným koncentrátem rostlinných extraktů, připravených podle receptů léčitelů čínské dynastie Thang.

Vložky "Energie bylin" obsahují 49 bylin

V této řadě jsou k dispozici vložky denní menstruační, noční menstruační a denní (intimní).

Jsou vhodné pro ženy mladší i ženy starší věkové kategorie v období menopauzy.

Jsou vhodné pro ženy, které mají sníženu imunitu, protože základní působení je bioenergetické, to je na všechny hlavní orgány, které jsou napojeny na řídící meridián - plíce, slezina, srdce, játra, ledviny.

Velmi vhodná pro ženy, které nemají normální menstruační cyklus.

Pomáhá normalizovat krevní oběh v pohlavních orgánech, zlepšuje látkovou výměnu, také má uklidňující účinek, protože působí na nadledvinky, na štítnou žlázu harmonizujícím způsobem.

Velmi vhodná pro ženy, které trpí únikem moči (pro výrazné zlepšení je nutné tyto vložky používat dle síly zatížení v kuse min.3 měsíce)

Jediná kontraindikace !!!!!!Těhotenství!!!!!!!

Tyto vložky můžete používat i při pocitu únavy, ve stresovém období, pokud necítíte vitalitu, trpíte častým nachlazením. Je doporučeno vložky používat jako podpůrný prostředek při jiném léčebném postupu, zkracuje dobu obnovení života.


Nejdůležitější byliny - imperátoři

  • Výtažek ze semen cnidia - 
  • Výtažek z listu kurkumy - 
  • Výtažek z máty peprné - 
  • Výtažek z anděliky - Výtažek z kořene pivoňky mléčnokvěté - 
  • Výtažek z kořene rdesna mnohokvětého - 
  • Výtažek listů aloe - 
  • Alunit.

Působení vložek "Energie bylin" 

-zvyšuje imunitu ženského těla

-harmonizuje ženskou energii

-obnovuje menstruační cyklus

-pomáhá normalizovat krevní oběh

-zlepšuje látkovou výměnu

-zlepšuje funkci pánevních orgánů

-mají významný protizánětlivý efekt

-zmenšuje krvácení během kritických dnů

-zmenšuje v těchto dnech bolestivost

-zlepšuje funkci orgánů v perineální oblasti ( zlepšuje funkci močového měchýře, také oblast konečníku v případě hemeroidů) Muži mohou používat klasicky umístěním do slipů, nebo použít jako suchý zábal v oblasti 3 prsty pod pupíkem v oblasti prostaty.

Reference

Tak jsem zrovna podruhé odmenstruovala s vložkami Energie bylin a musím říct, že super. Menstruace méně bolestivá, kratší a to nemluvím o celkovém pocitu čistoty. Minulý měsíc jsem si myslela, že je to náhoda, ale tento další měsíc mě přesvědčil. Takže vložky jsou prostě BOŽÍÍÍÍÍ 

Lucie Š.


Tak dnešní kontrola po roce na gynekologii byla úspěšná :-) jeden myom ze tří se ztratil úplně a dva jsou v průměru o 1 cm menší. Takže " Energie bylin " je fakt plná energie 

Jana B. 


Moje kolegyně se dnes podělila o svoji zkušenost: Takže moje spotřeba tento měsíc. 5 ks menstruační vložka energie bylin a pak už jen intimky. Slušné což? A takové to mám s našimi vložkami už každý měsíc, ale chvíli to trvalo,než se to takhle upravilo,takže ženy, i taková v klidu menstruace může být a je s našimi bylinkovými vložkami"
Není to naprosto úžasné?  

Jana P.


Chcete vědět více? Trápí i Vás ženské obtíže? Doporučím Vám to nejlepší na základě svých znalostí z mé již několikaleté praxe. A na Vás je, zda se rozhodnete moje rady využít. Stačí vyplnit formulář, ať Vás mohu kontaktovat. 

Seznamte se i s ostatními bylinnými obklady