Domácí lékárna TianDe


Bohatství přírody pod dohledem čínské medicíny. To je ta pravá kosmetika pro Vás. TianDe poskytuje nejcennější přírodní lékárny na Zemi co největšímu počtu uživatelů. Unikátní léčivou sílu rostlin a přírodnin, ověřenou tisíciletími ...

V jednom z nejčistších míst naší planety, v sibiřské části pohoří Altaj, se zrodila vize zpřístupnit nejcennější přírodní lékárny na Zemi co největšímu počtu uživatelů. Unikátní léčivou sílu rostlin a přírodnin, ověřenou tisíciletími díky prastarým recepturám východních léčitelských systémů, propojuje firma TianDe s nejvyspělejšími moderními technologiemi.

Transdermální náplasti -FYTONÁPLASTI TIANDE

Při dnešním způsobu života je těžké najít člověka, který neví, co to je bolest zad, šíje nebo kolenou. Podle statistiky trpí okolo 30% obyvatel naší planety bolestí kloubů. A v posledních letech dokonce samotná onemocnění kloubů "omládla".
Nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky, onemocnění nervového systému, poruchy látkové výměny, podchlazení, úrazy, infekce a další faktory přivádí k takovým krutým a častým nemocím, jakými jsou artritida a artróza.
Mnoho lidí se chybně domnívá, že bolest kloubů nemusí být léčena, že přejde sama od sebe. Ale onemocnění kloubů časem jen progresuje, a proto se nevyplatí léčbu odkládat. Navíc, prospěšná je nejen léčba kloubů, ale i prevence jejich onemocnění.
Od pradávna až do dnešní doby jsou v Číně, Japonsku, Koreji hojně používány k místní léčbě osteochondrózy, artritidy, artrózy léčebné obvazy, obklady a náplasti.
V současné době nabízí analgetické a protizánětlivé náplasti společnost TianDe. Náplasti Wutong a Jian Kang v sobě spojily dávnou moudrost a vědomosti východní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu.
Základ náplastí tvoří komplex cenných léčivých rostlin a dalších přírodních složek. 

Účinek těchto náplastí je založen na principu transdermální terapie. Povrch pokožky je skvělá cesta, kudy lze do organismu dopravit mnoho léčivých látek. Je účinná zejména v případech, je-li zapotřebí soustředit jejich vysokou koncentraci do nějaké určité oblasti. 

Léčivé náplasti napomáhají rovnoměrnému rozložení aktivních složek po celé ploše problémové zóny, čímž aktivizují krevní a lymfatický oběh, zabraňují zhoršení onemocnění, odstraňují symptomy zánětu jako je zarudnutí, otoky, bolest. Následkem toho se zvyšuje elasticita tkání, zvyšuje se rozsah kloubní pohyblivosti, léčebný efekt nastupuje rychleji než při užívání tabletek nebo jiných lékařských postupů.

FYTONÁPLASTI TIANDE
Odstraňují bolest, mírní otoky, působí protizánětlivě
Fytonáplast je prosáklá aktivním roztokem z přírodních složek.
Jedinečná kombinace přírodních esencí a aromatických olejů,
které mají bioenergetický vliv na šlachy a klouby pohybového
ústroji.
Přípravek pracuje na principu "suché kapačky": rostlinné
extrakty přes kůži vstupují do interakce s lidským tělem,
pozitivně působí na jeho fyziologický a energetický stav.
Fytonáplasti se NELEPÍ na oblast srdce, podpažní jamky a na otevřené rány.
 

Hlavní výhody transdermálních náplastí:

• adresní dodání aktivních látek přímo k místu bolesti a postižení

• rychlejší účinek aktivní látky;

• neustálý přísun aktivních látek;

• žádné nepříjemné pocity;

• bez vedlejších účinků pro trávicí trakt, snížení výskytu alergických reakcí;

• snížení ztrát účinné látky souvisejících s výměnnými procesy;

• možnost rychlého sundání v případě individuální nesnášenlivosti složek.

Léčivé náplasti odstraňují záněty, zmírňují bolest, zpevňují tkáně a napomáhají obnovit životní energii.


Gel "Aloe vera"

Preferujete přírodní kosmetiku? Gel "Aloe vera" od TianDe se vám bude určitě líbit. Z 99 % se skládá z přírodních složek, přičemž 98,5 % z nich představuje šťáva z aloe vera a 0,42 % - olivový olej.
Gel "Aloe vera" se ideálně hodí pro každodenní hydrataci. Můžete ho použít jak na obličej, tak i na celé tělo. Pokud se rádi opalujete, používejte ho po každém pobytu na sluníčku, vaše pokožka vám bude vděčná. Biologicky aktivní složky aloe se vstřebávají do pokožky 4krát rychleji a hlouběji než voda. Ochranný film vytvořený extraktem z aloe zamezuje ztrátě vlhkosti v pokožce. Gel můžete používat jako prevenci proti malým jizvám po škrábancích. Díky účinku aloe vera se tkáň obnovuje rychleji, než se stihne vytvořit strup.
Aloe vera se skvěle hodí pro všechny typy pokožky:
- normalizuje funkci mazových žláz;
- vyrovnává rovnováhu ve smíšené pokožce;
- zklidňuje a změkčuje suchou a citlivou pokožku.
Gel se ideálně hodí jako změkčující a hydratační prostředek po holení.Detoxikační náplasti Tiande

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI Princip fungování Ptáte se, jak fungují detoxikační náplasti a jestli je vůbec možné, aby se tímto způsobem detoxikoval organismus?  Funkčnost detoxikačních náplastí je ověřená staletími a vychází z tradiční čínské medicíny. ⚕ Nedůvěru vyvolává většinou neznalost principu jejich fungování. Velkou chybou je například spojovat zabarvení náplastí s mírou úspěšnosti detoxikace. Zabarvení náplastí není měřítkem, ale pouhou reakcí vlhkosti s látkami obsaženými v pytlíčcích. Známkou úspěšně probíhající detoxikace je postupné vymizení symptomů (únava, bolesti hlavy, nevolnosti, nachlazení apod.) 

VíceTipy na účinnou podzimní očistu - detoxikaci s Tiande,-  DETOXIKAČNÍ BALÍČEK KOMPLETNÍ KŮRA 10 DNÍ,-