Akce pro Vás


v Polné se setkáme 13.2.2019 v 16 hodin v Zámeckém restaurantu - salonek.
O firmě, o produktech , o účincích kosmeceutik Tiande .
Vezměte s sebou své kamarádky a známé, kterým chcete TianDe ukázat.
REZERVACE NUTNÁ!!!

- JARO - nejvhodnější doba na očistu jater a žlučníku 15.2. - 15.5. a proto si ukážeme jak se postarat právě o tyto orgány, jak připravit své tělo na jarní očistu.

Těším se na Vás O Tiande v Polné 31.1.2019
O firmě, o produktech , o účincích kosmeceutik Tiande .
Vezměte s sebou své kamarádky a známé, kterým chcete TianDe ukázat.
Hlavním tématem bude:
- transdermální terapie v praxi - jak řešit bolesti zad, kloubů, pohybového aparátu jinak, než chemií
- jak si sestavit funkční program pomocí přípravků na principech TČM
- LEDVINY- MOČOVÝ MĚCHÝŘ v návaznosti na ženské zdraví, vlasy, imunitu atd.
- JARO - nejvhodnější doba na očistu jater a žlučníku 15.2. - 15.5. a proto si ukážeme jak se postarat právě o tyto orgány, jak připravit své tělo na jarní očistu.

Těším se na Vás 

Dne 12.4.2018 se na Vás těšíme v Dobroníně. Hlavním a ústředním tématem bude téma Ženského zdraví, Jak přežít jaro bez "Jarní únavy", jak využít kosmeceutika nejen pro svou krásu ale také pro zdraví. Tiande a tradiční čínská medicína (TČM) . 


Setkání v Jihlavě  se nám opravdu vydařilo. .... salonek byl plný úžasných žen a ta energie ... ( myslím, že více židlí bychom tam už těžko dávaly) No a já jsem se skoro vešla do časového limitu i když, jak to říct je toho tolik co by člověk rád sdělil, ale to by bylo na celý den.

Jestli některá z Vás děvčátka měla na setkání nějaký ten AHA moment, kdy jste si řekly, že ano toto bych potřebovala, AHA tak takto to vlastně ... potom naše setkání splnilo účel a já doufám, že jste si to užily stejně hezky jako já  

Dne 11.4.2018 se na Vás těšíme v POLNÉ. Hlavním a ústředním tématem bude téma Ženského zdraví, Jak přežít jaro bez "Jarní únavy", jak využít kosmeceutika nejen pro svou krásu ale také pro zdraví. Tiande a tradiční čínská medicína (TČM) .
Dne 13.4.2018 se na Vás těšíme ve Velkém Meziříčí. Hlavním a ústředním tématem bude téma Ženského zdraví, Jak přežít jaro bez "Jarní únavy", jak využít kosmeceutika nejen pro svou krásu ale také pro zdraví. Tiande a tradiční čínská medicína (TČM) .


KONALO SE: 

13.3.2018 JIHLAVA 


POLNÁ Setkání v Jihlavě

Dne 19.10.2017 se uskutečnilo setkání Tiande v Jihlavě. Bylo to opravdu vydařené setkání. Hojná účast ( 80 žen), skvělá atmosféra. Děkuji všem, kteří se zúčastnili a obzvláště potom svému týmu za skvělou organizaci a prezentaci. 

18.11.2017 Setkání s Tiande - Havlíčkův Brod 


Sobotní setkání v Havlíčkově Brodě bylo super, skvělá atmosféra, úžasné ženy a skvělá organizace. Simonka Přibylová vše zařídila, zajistila zkrátka skvělé. 

Setkání s TianDe v Kněžicích 24.11.2017

Předvánoční dýchánek v Polné 30.11..2017 v 16 hodin

TianDe pro Vaše zdraví dne 29.11.2017


Zpátky na začátek